Busreis Pukkelpop

Laatste Bus-, en Festival Tickets nu in de verkoop!

Reis weer mee met de Maximal Busreis Pukkelpop. Hier verdwaal je tussen het leukste publiek en de beste acts die je van een zomerfestival mag verwachten. Stap in!

Pukkelpop begon dit midzomerse festival als initiatief van Humanistische Jongeren van Leopoldsburg. Sinds 2009 neemt de populariteit alleen maar toe, en inmiddels behoort Pukkelpop met 180.000 bezoekers per jaar zelfs tot één van grootste alternatieve openluchtfestivals van Europa. De kenners weten het en zien elkaar jaarlijks op de het groene gras bij onze Zuiderburen.

Het gevarieerde programma maakt dit festival ontzettend toegankelijk voor een groot publiek. Liefhebbers van allerlei verschillende genres kunnen hier genieten van hun favoriete artiesten. Hierdoor is het publiek gevarieerd, maar iedereen heeft hetzelfde doel: zo veel mogelijk genieten.

Reis mee met de Maximal Busreis Pukkelpop. Ook dit jaar is Maximal weer Official Partner. Wij zorgen voor een veilige, comfortabele en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van het festival. Onderweg ontmoet je alvast je eerste nieuwe festivalvrienden. Koude biertjes van het huis maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideale vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we alles voor een relaxte reis. Wat je kunt verwachten:

Gratis biertje(s) voor onderweg

Vrienden in dezelfde bus garantie

Uitstappen voor de deur

Reisleider aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste touringcars. Veilig en relaxt. Wat je kunt verwachten:

Vervoer per luxe touringcar

SKTB / ISO 9001 certificering

Toilet

Koelkast

Stereo sound system, DVD

Zeer ervaren chauffeurs

Dubbeldeurs

Full-conditioning

Dubbele beglazing

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Info

Festival:15.08.2018 – 18.08.2018
Busreis:15.08.2018 – 19.08.2018
Vertrekplaatsen:Door heel Nederland
Bustickets:Retour reis
Festivallocatie:Kiewit, België

Bustickets

Festivaltickets

Info

Festival:15.08.2018 – 18.08.2018
Busreis:15.08.2018 – 19.08.2018
Vertrekplaatsen:Door heel Nederland
Bustickets:Retour reis
Festivallocatie:Kiewit, België

Bustickets

Festivaltickets

Busreis Pukkelpop

Laatste Bus-, en Festival Tickets nu in de verkoop!

Reis weer mee met de Maximal Busreis Pukkelpop. Hier verdwaal je tussen het leukste publiek en de beste acts die je van een zomerfestival mag verwachten. Stap in!

Pukkelpop begon dit midzomerse festival als initiatief van Humanistische Jongeren van Leopoldsburg. Sinds 2009 neemt de populariteit alleen maar toe, en inmiddels behoort Pukkelpop met 180.000 bezoekers per jaar zelfs tot één van grootste alternatieve openluchtfestivals van Europa. De kenners weten het en zien elkaar jaarlijks op de het groene gras bij onze Zuiderburen.

Het gevarieerde programma maakt dit festival ontzettend toegankelijk voor een groot publiek. Liefhebbers van allerlei verschillende genres kunnen hier genieten van hun favoriete artiesten. Hierdoor is het publiek gevarieerd, maar iedereen heeft hetzelfde doel: zo veel mogelijk genieten.

Reis mee met de Maximal Busreis Pukkelpop. Ook dit jaar is Maximal weer Official Partner. Wij zorgen voor een veilige, comfortabele en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van het festival. Onderweg ontmoet je alvast je eerste nieuwe festivalvrienden. Koude biertjes van het huis maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideale vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we alles voor een relaxte reis. Wat je kunt verwachten:

Gratis biertje(s) voor onderweg

Vrienden in dezelfde bus garantie

Uitstappen voor de deur

Reisleider aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste touringcars. Veilig en relaxt. Wat je kunt verwachten:

Vervoer per luxe touringcar

SKTB / ISO 9001 certificering

Toilet

Koelkast

Stereo sound system, DVD

Zeer ervaren chauffeurs

Dubbeldeurs

Full-conditioning

Dubbele beglazing

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Tickets

Vertrektijden

Exacte vertrektijden ontvang je in de week voor vertrek via onze uitgebreide mail met reisinformatie. We zorgen voor voldoende pauzes onderweg, waarin je kunt chillen, roken of nog een dansje kunt doen. Uiteraard kun je ook een tukje doen onderweg.

Heen: woensdag 15.08.2018

We vertrekken op woensdag 15 augustus in de ochtend en komen aan op Pukkelpop op woensdagmiddag 15 augustus.

CityPickup pointDeparture time
ArrivalWednesday afternoon
AmsterdamStation Zuid09:00
ArnhemCentraal Station09:00
EindhovenZwembad de Tongelreep09:00
RotterdamCapelsebrug09:00
UtrechtJaarbeurs09:00
ZwolleCentraal Station09:00
Your CityRequest here09:00

Terug: zondag 19.08.2018

We vertrekken op zondag 19 augustus in de ochtend en komen thuis aan op eind zondagmiddag 19 augustus.

CityPickup pointDeparture time
ArrivalSunday afternoon
PukkelpopParking11:30
Pickup Points
FAQ

We maken er altijd een gezellige busreis van. Elke bus is voorzien van een reisleider en ervaren chauffeur. Je reist altijd met gelijkgestemden: iedereen gaat naar hetzelfde festival. Onderweg zullen er voldoende pauzes zijn voor een plasje, sigaretje, hapje en dansje. Uiteraard kun je ook een tukje doen, zeker als we ’s nachts rijden.

Jazeker. We vragen je tijdens het boeken om een unieke groepsnaam op te geven, zodat we weten in welke vriendengroep je zit. Het maakt dus niet uit wanneer je boekt. De een kan vier maanden voor vertrek boeken, de ander drie weken voor vertrek. Je reist samen. Kies wel dezelfde vertrekplaats.

Lineup

A-Trak
A.M.C & Turno
Amber Run
Amenra
Arcade Fire
Aurora
Bazart
Belly
Benjamin Clementine
Bonobo
Børns
Brockhampton
Call Super
Charlotte de Witte
Chase Atlantic
Cigarettes After Sex
Confidence Man
David August
Deaf Havana
Death From Above
Denis Sulta
Dimension
Dirty Projectors
DJ Guv
Dua Lipa

Flogging Molly
Friction
Gogo Penguin
Goose
Grizzly Bear
Hazard B2B Hype feat. MC IC3
Hockey Dad
Horse Meat Disco
Imagine Dragons
Incubus
J. Bernardt
Jacin Trill
Jax Jones live
JD McPherson
John Maus
Jordan Rakei
Joyhauser
Justice
Kelly Lee Owens
Kendrick Lamar
Kiasmos live
King Gizzard & The Lizard Wizard
Kodaline
Kölsch
La Dispute

Lauv
Leafs
Louis The Child
Madensuyu
Marcel Dettmann
Maribou State
Marlon Williams
Martin Solveig [live]
Møme
N.E.R.D
Nick Murphy [fka Chet Faker]
Nina Kraviz
Nothing But Thieves
Or:la
Oscar And The Wolf
Protomartyr
Rag’n’Bone Man
Rejjie Snow
Rhye
Riton & Kah Lo
Róisín Murphy
Rolling Blackouts Coastal Fever
Ron Gallo
Ronnie Flex & Deuxperience

Shellac
Slushii
Sofi Tukker
Sons Of Kemet
Sub Focus dj set
$uicideboy$
SYML
Tamino
The Black Angels
The Blaze
The Sore Losers
The War On Drugs
The Wombats
Todiefor
Tom Trago
Tourist LeMC
Travis Scott
Trixie Whitley
Vitalic ODC live
Welshly Arms
Yellow Days
Yonaka
You Me At Six
Yungblud

Media