Busreis Balaton Sound

Tickets NU in de verkoop! 

De vertrouwde Maximal Busreis Balaton Sound gaat ook dit jaar weer los. Reis gezellig mee met een bus vol Balaton-gangers naar dit magische festival.

Balaton is hot, wet & sexy. En hoe kan het ook anders? In Hartje zomer afreizen naar Hongarije voor topmuziek doe jij toch ook liever met 30ºC, een compleet meer voor je tent en met betaalbare drankjes?

Balaton Sound is de ideale combinatie van chillen aan het koele water en los gaan op vier dagen lang non-stop elektronische muziek. Overdag dobber je in het grootste binnenmeer van Europa en na een hapje eten maak je je klaar voor de nacht, die nooit teleurstelt.

Maximal zorgt voor een comfortabele, veilige en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van Balaton Sound 2019. Onderweg ontmoet je alvast je eerste nieuwe festivalvrienden. Koude biertjes van het huis maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideale vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we alles voor een relaxte reis. Wat je kunt verwachten:

Gratis biertje(s) voor onderweg

Vrienden in dezelfde bus garantie

Uitstappen voor de deur

Reisleider aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste touringcars. Veilig en relaxt. Wat je kunt verwachten:

Vervoer per luxe touringcar

SKTB / ISO 9001 certificering

Toilet

Koelkast

Stereo sound system, DVD

Zeer ervaren chauffeurs

Dubbeldeurs

Full-conditioning

Dubbele beglazing

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Info

Festival:03.07.2019 – 07.07.2019
Busreis:02.07.2019 – 08.07.2019
Vertrekplaatsen:Nederland & België
Bustickets:Retour tickets
Festivallocatie:Zámardi, Hongarije

Bustickets

Festivaltickets

Info

Festival:03.07.2019 – 07.07.2019
Busreis:02.07.2019 – 08.07.2019
Vertrekplaatsen:Nederland & België
Bustickets:Retour tickets
Festivallocatie:Zámardi, Hongarije

Bustickets

Festivaltickets

Busreis Balaton Sound

Tickets NU in de verkoop! 

De vertrouwde Maximal Busreis Balaton Sound gaat ook dit jaar weer los. Reis gezellig mee met een bus vol Balaton-gangers naar dit magische festival.

Balaton is hot, wet & sexy. En hoe kan het ook anders? In Hartje zomer afreizen naar Hongarije voor topmuziek doe jij toch ook liever met 30ºC, een compleet meer voor je tent en met betaalbare drankjes?

Balaton Sound is de ideale combinatie van chillen aan het koele water en los gaan op vier dagen lang non-stop elektronische muziek. Overdag dobber je in het grootste binnenmeer van Europa en na een hapje eten maak je je klaar voor de nacht, die nooit teleurstelt.

Maximal zorgt voor een comfortabele, veilige en betaalbare reis. We vertrekken op tijd zodat we geen moment missen van Balaton Sound 2019. Onderweg ontmoet je alvast je eerste nieuwe festivalvrienden. Koude biertjes van het huis maken deze reis compleet. Stap in!

De bus is het ideale vervoermiddel voor festivals en bij Maximal doen we alles voor een relaxte reis. Wat je kunt verwachten:

Gratis biertje(s) voor onderweg

Vrienden in dezelfde bus garantie

Uitstappen voor de deur

Reisleider aan boord

We houden de busreis betaalbaar, maar zoeken altijd naar de beste touringcars. Veilig en relaxt. Wat je kunt verwachten:

Vervoer per luxe touringcar

SKTB / ISO 9001 certificering

Toilet

Koelkast

Stereo sound system, DVD

Zeer ervaren chauffeurs

Dubbeldeurs

Full-conditioning

Dubbele beglazing

Luxe verstelbare stoelen

Automatische airconditioning

Tickets

Vertrektijden

Exacte vertrektijden ontvang je in de week voor vertrek via onze uitgebreide mail met reisinformatie. We zorgen voor voldoende pauzes onderweg, waarin je kunt chillen, roken of nog een dansje kunt doen. Uiteraard kun je ook een tukje doen onderweg.

Heen: dinsdag 02.07.2019

We vertrekken op dinsdag 2 juli in de middag en komen aan op Balaton Sound op woensdagochtend 3 juli.

CityPickup pointDeparture time
ArrivalWednesday morning
AntwerpenP+R Merksem10:00
BruggeInterparking10:00
Zaventem (Brussel)Bushalte Sint-Stevens-Woluwe Van Damstraat10:00
CharleroiParking Expo10:00
GhentP+R Oostakker10:00
HasseltP+R Grenslandhallen10:00
LeuvenParking Bodart Leuven10:00
LuikPlace des Déportés (in de ingerichte parking)10:00
NamenBoulevard Cauchy10:00
Your CityRequest here10:00

Terug: maandag 08.07.2019

We vertrekken op maandag 8 juli einde ochtend en komen thuis aan op dinsdagochtend 9 juli.

CityPickup pointDeparture time
Balaton FestivalParking12:00
Pickup Points
FAQ

We maken er altijd een gezellige busreis van. Elke bus is voorzien van een reisleider en ervaren chauffeur. Je reist altijd met gelijkgestemden: iedereen gaat naar hetzelfde festival. Onderweg zullen er voldoende pauzes zijn voor een plasje, sigaretje, hapje en dansje. Uiteraard kun je ook een tukje doen, zeker als we ’s nachts rijden.

Jazeker. We vragen je tijdens het boeken om een unieke groepsnaam op te geven, zodat we weten in welke vriendengroep je zit. Het maakt dus niet uit wanneer je boekt. De een kan vier maanden voor vertrek boeken, de ander drie weken voor vertrek. Je reist samen. Kies wel dezelfde vertrekplaats.

Lineup 2018

Akkezdet Phiai

Andrew Rayel

Alesso

Axwell /\ Ingrosso

Big Sean

Big Shaq

Brains

Carnage

Craig David

Crystoph

David Guetta

Disciples

Dimitri Vegas & Like Mike

DJ Snake

Dreezy

Ella Eyre

Goldlink

Jonas Blue

Kayzo

Majka & Curtis live

Martin Garrix

Martin Solveig

Night Lovell

NERVO

NGHTMRE

Oliver Heldens

Princess Nokia

Punnany Massif

Rita Ora

Sander van Doorn

Saverne

The Chainsmokers

Timmy Trumpet

TY Dolla $ign

Vini Vici

W&W

Wellhello

Yxng Bane

Media
Balaton-Sound-meer
Balaton Sound stage
Balaton Sound dj stage